Přeskočit na obsah

FAQ

Vodík
DOV

Jak se k nám dostanete?

Akce se uskuteční v Dolní oblasti Vítkovic – v Malém sálu multifunkční auly Gong (adresa: Ruská 2993, 739 30 Ostrava – Vítkovice, GPS: 49.8191522 N, 18.2795117E). Hlavní vstup do Gongu je z boční strany budovy naproti Malého světa techniky. Parkování v areálu je možné a je bezplatné. Využijte buďto parkoviště před aulou Gong nebo parkovací místa na ulici Ruská.

Autem

po ulici Ruská, přejet musíte pod tramvajovým mostem a pod rychlostní silnicí Místecká. Parkovat se dá přímo v areálu Dolní oblasti Vítkovic. K dispozici jsou bezplatná parkovací místa přímo na ulici Ruská nebo parkoviště u auly Gong.

Vlakem

z Hlavního nádraží tramvají č. 1, 2 na zastávku „Dolní Vítkovice“ (pozor: nevystupujte na zastávce „Dolní Vítkovice – Hlubina“). Ze zastávky projdete schody pod ulicí Místeckou a pěšky dojdete asi 300 metrů k aule Gong.

MHD

tramvají č. 1, 2, případně také č. 6 a 10 na zastávku „Dolní Vítkovice“ (pozor: nevystupujte na zastávce „Dolní Vítkovice – Hlubina“). Ze zastávky projdete schody pod ulicí Místeckou a pěšky dojdete asi 300 metrů k aule Gong.

Jízdné v MHD lze platit bezkontaktně pomocí platební karty nebo zakoupením kreditní jízdenky v jízdenkomatu. Více informací k cestování MHD naleznete zde: https://www.dpo.cz/travel/

V jakém jazyce se bude konference odehrávat?

Jednacím jazykem je čeština a angličtina. Tlumočení je ze strany organizátorů zajištěno, a to jak na místě, tak i pro online přenos oboustrannou formou.

Je vstup na akci zpoplatněn?

Vstup na akci je bezplatný. Nutná je však předchozí registrace. Pro fyzickou účast na akci se registrujte prosím do 16. 10. 2023.

Je zajištěno stravování a ubytování?

Občerstvení na akci je pro účastníky k dispozici zdarma po celou dobu konferenčního programu (případné požadavky na jídelní omezení, např. alergie, či vegetariánská strava, uveďte do registračního formuláře). Ubytování pro hosty není zajištěno, využít můžete bohatou nabídku hotelových služeb ve městě Ostrava: Hotel Mercure, Imperial Hotel Ostrava, Ruby Blue, Clarion Congress Hotel Ostrava,  Harmony Club Hotel, Quality Hotel Ostrava City.

Budou v dispozici záznamy řečníků a fotografie?

Ano. Registrovaným účastníkům po akci zašleme odkaz na fotodokumentaci a záznamy prostřednictvím YouTube.com. Veškeré záznamy také naleznete po akci na tomto webu.

Kde zjistím podrobnosti ohledně doprovodného programu?

Detaily o doprovodném programu konference jsou uveřejněny ZDE. Pro delegáty Členské schůze Moravskoslezského Vodíkového Klastru jsou informace uveřejněny ZDE.

Pokud jste nenašli informace, které jste potřebovali, kontaktujte koordinátora Fóra Vladimíra Maryšku – vladimir.maryska@msk.cz.